FAQ Tips & Kennisdeling

Op onze facebook pagina staan regelmatig informatieve en leerzame berichten en video’s.

Mercedes oldtimer clubs organiseren technische (sleutel) dagen voor hun leden. Inschrijven gaat altijd via de club.

U kunt uw diensten aanbieden via e-mail.

Wij werken niet met personeel.

Door de vele aanvragen is het helaas niet meer mogelijk om ons te bellen of te e-mailen voor een technische vraag. Ook niet tegen betaling. Dit geldt uiteraard niet voor onze vaste klanten.

Op dit moment hebben wij geen plek voor stagelopers.

Lees ons blogbericht “Technische vraag stellen over Mercedes klassieker” met tips waar u wel terecht kunt met uw vragen. Zie ook FAQ nr. 11 Technische vragen.

Bekijk onze vele korte video’s op ons YouTube-kanaal en lees onze website pagina’s en blogberichten voor praktische tips en uitleg over Mercedes oldtimers en klassiekers.

Jean-Louis Stolk is technisch adviseur voor de Mercedes-Benz R/C 107 club Duitsland en wordt als allround Mercedes klassieker specialist aanbevolen door de MBCN.

Op ons YouTube kanaal “Mercedes Klassieker Service Stolk” staan tussen de 200 en 300 video’s met informatie.