Brandweerauto Balkbrug gerestaureerd door Stolk te zien op het elfde oldtimer festival in Balkbrug

 

Oldtimer weekeinde in Balkbrug

In het weekeinde van 18 en 19 mei 2024 is het weer oldtimer weekeinde in het Overijsselse Balkbrug. Het is alweer het 11e jaar dat dit druk bezochte oldtimer festival georganiseerd wordt. En dit jaar is het automerk Opel aan de beurt om eens goed uitgelicht te worden. Dus heeft u een Opel? Geef u dan vandaag nog op voor deelname en geniet van de meegebrachte Opels  door andere oldtimer en klassieker liefhebbers.  Heeft u een oldtimer van een ander merk, uiteraard kunt ook u zich opgeven voor deelname. Elke oldtimer is welkom.

Brandweerauto Balkbrug gerestaureerd door Stolk

U kent ons bedrijf als Mercedes Klassieker specialist, maar zo af en toe maken we een zijstapje. In 2005 is de oude brandweerauto uit ons eigen dorp Balkbrug gerestaureerd in ons bedrijf. Het merk raadt u al; een Opel Blitz. De brandweerauto wordt gekoesterd en zorgvuldig bewaard voor het nageslacht in de oldtimer verzameling van Hans Jansen van Autobedrijf Jansen te Balkbrug. Dus ook  deze door ons gerestaureerde brandweerauto zal te zien op het terrein van het oldtimer festival.

Wandelroute voor meegebrachte familieleden

Neemt u familieleden mee die niets met oldtimers hebben maar wandelen wel leuk vinden,  ook daar is aan gedacht. Vanaf het terrein is er een mooie wandelroute uitgezet van circa 5 kilometer lang. Verder zijn er activiteiten voor kinderen, een braderie, demonstraties en kraampjes met voor elk wat wils. En om weer even op adem te komen is er het horecaplein voor onder genot van muziek een hapje en drankje te nuttigen. Op zaterdag vanaf 16.30 een optreden van de band Bar & Booz

Kortom een weekeinde voor de hele familie.

Locatie: Hoogeveenseweg 38 Balkbrug ( terrein naast de Diamanthal)

Gratis Entree

Komt u met uw oldtimer Opel of ander merk, kijk voor actuele informatie en inschrijven op de site van het oldtimerfestival 

Ja, wij bieden volledige aircoservice, inclusief retrofitten van R12 naar R134a, wat noodzakelijk is bij klassiekers en oldtimers. Wij bouwen (achteraf) geen airco in.

In tegenstelling tot bij een moderne auto vindt diagnose stellen bij oldtimers stapsgewijs plaats tijdens het “sleutelen”. Even “aan een kastje hangen” en wachten op een uitslag waar u zelf mee verder kunt is dus niet mogelijk.

Door de vele aanvragen is het niet meer mogelijk om onze monteurs te bellen of te e-mailen voor een technische vraag. Ook niet tegen betaling. Dit geldt uiteraard niet voor onze vaste klanten. Bestudeer onze website en YouTube kanaal.

In beginsel reviseren of repareren wij alleen onderdelen voor oldtimers waaraan in onze eigen garage gewerkt wordt. Zo staan we garant voor de kwaliteit. Maar, vanaf 2026 gaan wij ook een aantal gereviseerde onderdelen aanbieden in onze webshop Stolkcarparts.com 

Ja, geef dit vooraf aan en wij bewaren alle vervangen onderdelen voor u.

Jazeker. Dit werk voeren wij uit. Zie onze website voor meer informatie.

Wij reviseren alleen automaatbakken en alleen van Mercedes oldtimers waaraan in onze garage gewerkt wordt.

Ja, maar let op! Alleen tijdens grote onderhoudswerkzaamheden in onze garage aan Mercedes oldtimers of klassiekers.

Gebrek aan ervaring en kennis, gebrek aan de juiste onderdelen of goede adressen om revisiewerk uit te besteden. Gebrek aan Mercedes handboeken, afstelgegevens en diagnoseapparatuur. Vooraf prijsafspraak gemaakt. Te laag budget. Vooraf levertijd afgesproken.

Dit begint bij de benzinetank, verder naar brandstofpomp / brandstofpakket, benzine- leidingen en slangen e.d.

Afhankelijk van welk injectiesysteem; het reviseren van de brandstofverdeler (spinnenkop), vervangen van injectoren, warmloopregelaar e.d. of het reinigen van injectoren en opnieuw aanzetten van benzineslangen.

Nee, wij werken alleen rechtstreeks voor de eigenaar van de oldtimer. U kunt uw klant wel doorverwijzen naar onze garage, waar hij zelf de regie overneemt.