In beginsel reviseren of repareren wij alleen onderdelen voor oldtimers waaraan in onze eigen garage gewerkt wordt. Zo staan we garant voor de kwaliteit. Maar, vanaf 2026 gaan wij ook een aantal gereviseerde onderdelen aanbieden in onze webshop Stolkcarparts.com
In 2026 gaan wij onze onderdelen webshop openen, u kunt alvast een kijkje nemen op Stolkcarparts.com
Vanaf 2026 kunt u steeds meer moeilijk verkrijgbare Mercedes oldtimer en klassieker onderdelen kopen op onze webshop Stolkcarparts.com Onderdelen die nog wel leverbaar zijn door Mercedes-Benz kunt u zelf bij de grote dealers bestellen, mochten ze niet in onze webshop staan. Voor de overige onderdelen zult u verder op internet moeten zoeken.
Eerdere lekkages in het systeem, die waren dichtgeslibd door corrosie en oxidatie, kunnen na het verversen open gaan. Dit komt doordat de verse koelvloeistof nieuwe anticorrosie middelen bevat, die het slib en oude oxidatielagen oplossen. Zo worden verstopte gaatjes – verborgen lekkages – voor het eerst zichtbaar. Lees voor meer uitleg lees ook ons blogbericht over dit probleem.
Jean-Louis Stolk is een zeer ervaren allround Mercedes klassieker specialist. Hij is opgeleid door zijn vader Pierre Louis Stolk en heeft regelmatig specialistische scholing in Duitsland gevolgd. In Duitsland heeft hij een collegiaal netwerk opgebouwd en is daar ook te vinden als spreker op technische Mercedes clubdagen of als organisator van clubritten. In zijn jonge jaren was hij actief als lid van de MBCN evenementencommissie. Op dit moment is hij technisch adviseur van de Mercedes-Benz R/C 107 club Duitsland. Met regelmaat schrijft hij informatieve blogberichten op onze site.